Beyond the white board - Moderní tabule a tréninkový deníček CrossFiťáků

První myšlenka o Beyond The White Board (dále jen BTWB) vznikla v roce 2006, kdy se dva kamarádi Moe Naqi a Jon Kinnick bavili mezi sebou, jak těžké a složíte by bylo, porovnávat výsledky všech členů gymu u jednotlivých WODéček. Tuto myšlenku se jim podařilo zrealizovat cca v roce 2008 a postupem času se tato myšlenka zdokonalovala.


 Každý gym má svůj ''white board'', kde se píšou denní WODčka. Trenér si volá své svěřence z lekce, aby jim vysvětlil, co jim vlastně připravil. Na „white board“ si také lidé píšou své výsledku, aby věděli, jak na tom jsou. Většina gymu má i svou PR tabuli, kde si každý člen píše své PRka a předhání se s ostatními o to, kdo bude mít větší zapsané číslo na zadní dřep či clean and jerk atd., ostatně čím větší, tím lepší, že?Obzvláště u kluků :D Někdy si lidé vedou i svůj tréninkový deník, který jim pomáhá sledovat jejich progress a nebo, aby věděli na čem by měli zapracovat.


BTWB všechny tyto 3 věci zahrnuje a nejen tyto. Při vytvoření vašeho účtu si můžete vyplnit, mimo jména, také vaši váhu, co jíte, kolik vypijete, zranění atd. Zvyšujete si svůj fitness level díky obtížnosti odjetých WODéček, takže až někdo dosáhnete levelu 99 = GOD, nemusíte dál používat cheaty a jiné věci k tomu, abyste byli nejlepší a neporazitelní :D. Všechny tyto věci vidí i všichni atleti z celého světa, kteří také používají BTWB a tak samo i vy je. Co z toho vyplývá? Můžete se podělit o vědomosti, něčemu se přiučit a nebo prostě máte jen svůj tréninkový log, který nemůžete někde zapomenout. Samozřejmě jsme v moderní době, takže co by to byl za nápad, který by neměl mobilní aplikaci. Odjedeš si peklo z tabule, ležíš jak placka v litrech potu a krve, a tak místo ''selfíčka'' si zapíšeš výsledek na BTWB a po zbytek času na zemi se pak můžu vlastně už jen fotit.

Co bych rád zmínil je, když vyplňujete svůj výsledek a objeví se vám kolonka ''Meet the Pokie''... co to asi znamená? Takže, až tuhle kolonku budete zaškrtávat, pravděpodobně už nikdy nebudete chtít dané WOD jet znova :D

Hodilo by se více možností druhů WOD při jejich sestavování, ale na tom už prý pracují... teda aspoň to na stránkách píšou :D ,, Please only submit a legacy workout when it cannot be built using the new system. We are working hard to add support for more workout styles. Thanks.''

  Nejvíce se ale těším na to, až vypukne OPEN a díky BTWB v gymu vznikne malá bitva o to, kdo bude nejlepší :-)

Photo by: Štefan Drgon

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 18:00
Neděle: 16:00 — 19:00

Partneři