Blíží se vrchol léta „Marseille Throwdown 2017“

Po úspěšně zvládnuté kvalifikaci z přelomu května a června se představíme v následujících kategoriích na 

Marseille Throwdown:

Rx Man:

  • Lukáš Káňa

Teen Female:

Team:

  • Jan Pavlík, Natálie Cholevová, Kristýna Brňáčková, Lukáš Topiarz


Samotný závod se uskuteční za necelý měsíc, přesně řečeno 26.-27.8.2017. Naše příprava začala již v měsíci červnu a společnými tréninky se snažíme svou všestrannost co nejvíce rozvinout, aby nás ve Francii nic nepřekvapilo. Scházíme se i s dalšími atlety z b-f-l-m-p-s-v-training 5x týdně v gymu, 1x na bazéně a nespočetně krát i mimo.

Tato příprava z nás všech udělala skvělé přátelé a celková atmosféra v tréninzích je více než skvělá. Mnoho lidí z gymu se nás ptá „a kdy že to máte? … tu Marseille?“.

Velice nás těší Váš zájem o naší reprezentaci gymu a jsme rádi, že máme ve Vás takovou podporu. Největší dík patří vedení Colliery CrossFit Ostrava za podporu a za možnost trénovat takovým způsobem, jakým doteď trénujeme. To, jak se na tyto závody těšíme, si můžete přečíst viz. níže.

Kristy:

 Marseille Throwdown budou moje první velké závody, těším se o to víc, že do toho jdu společně v teamu s ostatními z #collierymade  a jsem Colliery vděčná za tuto příležitost. 

Štěpi:

 Na závody v Marseille se moc těším, protože tam jedu s colliery partou, se kterou se navzájem podpoříme. 

Natty:

 Ze závodů Marseille Throwdown jsem nadšená hlavně proto, že jedeme ve čtyřčlenném týmu, a to vždy nakopne k lepším výkonům. Navíc jsem ještě na závodech ve Francii nebyla a jsem moc zvědavá na to, jak se Francouzi předvedou. Italové zatím ještě nezklamali. Těším se moc! 

Johan:

 Nikdy jsem moc necestoval a díky #CollieryMade tuhle možnost mám! Ještě k tomu, když jedu na teamové závody s tak super bandou do tak krásné země jako je Francie! Za tyto příležitosti jsem vždycky moc vděčný. Marsseille Throwdown here we come!! 

Lukáš T.:

 Budu upřímný. Chtěl bych se vrátit tam, kde jsem před třemi lety s CrossFitem skončil kvůli zranění a začít znovu. Jet do Marseille s #collierymade atlety, jejichž medaile a diplomy s úspěchy lemují stěny #collierycrossfitostrava je pro mne velkou poctou a obrovskou motivaci dat do závodu vše! Těším se na vaši společnost ve workoutech i mimo ně .. :) Diky #ccfo! 


Lukáš K.:

 Časově jsme v druhé polovině roku a pro mě to budou teprve druhé závody v této sezóně. Těším se neskutečně! Ještě, když si představím, že v mé kategorii Rx bude závodit taková CF legenda, jakou je Lukas Parker. Užijeme si to na 101,99% a necháme tam Colliery dušičku! 

Děkujeme také partnerům gymu: UAXFitnessMuscleShopBotyObleceni.CZSDS KomplexníStavbyRichterColor,  Ca WorldFishingLEVNA POJISTKA.CZ,

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

CollieryMade GAMES

Je jednodenní závod pořádaný: Colliery CrossFit Ostrava - více info ZDE!
One day competition power by: Colliery CrossFit Ostrava - more info HERE!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:00
Sobota: 8:00 — 18:00
Neděle: 16:00 — 19:00

Partneři