CA WorldFishing.cz

Agentury Worldfishing - www.worldfishing.cz - od roku 2009 se zabývá zprostředkováním rybářských zájezdů po celém světě, s důrazem na kvalitu, profesionalitu a osobní přístup ke každému klientovi. Agentura spolupracuje pouze s renomovanými rybářskými průvodci a profesionály. Všechny nabízené destinace jsou pečlivě vybrané a osobně prověřené, aby klientům byla schopna nabídnout opravdu jen to nejlepší a Ti se k CA WorldFishing s radostí vraceli. CA WF cestovní agentura je členem organizace IGFA ( International Game Fish Association), což je zárukou sportovního přístupu k rybolovu a k rybám.

Agentura zajišťuje:

  • Individuální rybářské zájezdy a pobyty na míru
  • Rodinné dovolené spojené s rybolovem nebo potápěním
  • Letenky online, víza, ubytování, pronájmy automobilů a obytných vozů
  • Cestovní pojištění

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 18:00
Neděle: 16:00 — 19:00

Partneři