CrossFit online courses – part 1

V minulých měsících se mi díky gymu Colliery CrossFit Ostrava v rámci vzdělávání trenérů podařilo absolvovat všechny oficiální online CrossFit kurzy: Lesson planning, Running, Scalling, Judges, Anatomy. Ano, všechny! Za tuto zkušenost jsem moc rád, nebylo to jednoduché, pokud je někdo k online kurzům skeptický nebo jimi opovrhuje, neví o co přichází!  

Už několikrát jsem slyšel:

 No jo, nějaké online kurzy, to je o ničem, stejnak se tam nic nového nenaučím, co by tam tak mohlo být přínosného? 

No…to je na jiné téma, ale na tyhle „chytré“ mám svůj názor. Kvalita zpracování kurzů mě opravdu překvapila a předčila mé očekávání, rozhodně nemůžu říct, že by to byla nuda, NAOPAK, byla to zábava a ještě jsem se dozvěděl dost užitečných informací.

Lesson planning

Je mnoho CrossFit trenérů, ale podle mě jen málo z nich ví, jak by měla vypadat opravdová CrossFit lekce, co se organizace, časového harmonogramu a obsahu týče! Neříkám, že vše ostatní je špatně, jen je dobré se naučit a projít si tím, co opravdu má být obsahem originální a oficiální CrossFit lekce, pokud jí chci vést. Vše ostatní je většinou jen „nějaký“ mix všeho možného (podle zkušeností daného trenéra) s nějakým tím WODkem a podle mého se potom tedy nejedná o pravý CrossFit. Jsem za tento kurz moc vděčný, stavím ho možná na nejvyšší příčku ze všech online kurzů a dal by to povinně všem Crossfit trenérům, protože ani na Level 1 kurzu se tyto informace nějak zvláště neprobíraly. V kurzu jsou detailní informace o úvodu, průběhu a závěru lekce vzhledem k jejímu celkovému zaměření, kdy obecně rozlišujeme základní 3 zaměření lekcí.

Dále kurz obsahoval taky důležité věci, které by měl trenér aplikovat a probírat s cvičícími při každé lekci, časové harmonogramy a další. I na detailech záleží…

Těším se na aplikaci OPRAVDOVÉHO CrossFitu a práci s Vámi všemi!
 

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 14:00
Neděle: 9:00 — 11:00 ... 16:00 — 19:00

Partneři