Johan

Johan, je studentem Ostravské Univerzity. Sportovat začal už v době, co se snad naučil vůbec chodit a prvně se ke CrossFitu dostal přes svého dlouholetého kamaráda, který měl CrossFit nastudovaný na YouTube v době, kdy CrossFit v Evropě nebyl vůbec známý.

A proč zrovna Crossfit? Protože tento sport mu spustil novou etapu života, potkal spoustu nových přátel a taky mu tento sport ukázal, že hranice možností jsou daleko za jeho očekáváním a že dokáže víc, než si myslel.

Prvních závodů CF se Johan zúčastnil už po 3 měsících tréninku.

 Každému kdo začíná, bych určitě doporučil zúčastnit se závodů typu Bestie Open - pořádatel: Martin Štěpánek, která je pravidelně pořádána i u nás v Colliery CrossFit Ostrava. 

Tyto závody jsou určeny pro nováčky. Je to výborná možnost zjistit, jak na tom každý CrossFiter ve svých začátcích je. I pro Johana to byla cenná zkušenost, ze které čerpal a čerpá dodnes!

Postupem času se začal zúčastňovat těžších závodů jako jsou: CZECH BEAST, SUPERIOR 14 SUMMER GAMES, BIGONE CROSS CHALLENGE, CROSS CHALLENGE PARDUBICE a ty největší zatím NAPOLI THROWDOWN 2016 v Italské Neapoli, kde si sáhl na své dno, ale ni to jej neodradilo a už se připravuje na další závody.

 Proč jsem se stal trenérem? Protože mě baví práce s lidmi, baví mě sledovat jejich progress, baví mě jim pomáhat, baví mě se neustále vzdělávat a předávat to dále.

A jestli jsem někdy chtěl skončit s Crossfitem? ANO!!! Pokaždé co si buď přečtu trénink od mého trenéra, nebo když v průběhu zjistím jaký je to chlív a s lapajícím dechem se svíjím na zemi v kaluži potu. Při závodech, nebo každé brzké ráno když vstávám na trénink. Tak se mi v hlavě promítá věta „Proč já debil tohle vůbec dělám, stojí mi to za to?“. ANO stojí ! 

Johanova  ová stránka ...

Vzdělání a certifikace:

  • Instruktor fitness a osobní trenér/Prosport (Ostrava) 

 

Domluvte si s Johanem osobní trénink:

+420 736 472 237
johan.pavlik2@gmail.com
https://www.instagram.com/johanprincess/
https://www.youtube.com/channel/UCWXLsx5wLqArq4ONH5G6J2g

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

CollieryMade GAMES

Je jednodenní závod pořádaný: Colliery CrossFit Ostrava - více info ZDE!
One day competition power by: Colliery CrossFit Ostrava - more info HERE!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:00
Sobota: 8:00 — 18:00
Neděle: 16:00 — 19:00

Partneři