Workshop s Johnem Singletonem

První neděli v červnu jsme se s mým kamarádem a fyzioterapeutem v jedné osobě zúčastnili workshopu na téma: Improving and Strengthening movement , který se konal v Bratislavě v CrossFit Proton.


Tento "týpek" se mi dostal do podvědomí na minulých CrossFit Games, kde byl často zmiňován ve spojitosti s koučováním top atletů jako jsou Bjrögvin Karl Guðmundsson nebo Sara Sigmundsdóttir. Proto když jsem měl tu možnost se tohoto workshopu zúčastnit, tak jsem neváhal.


Ze začátku workshopu se nám John v krátkosti představil a dali jsme se do práce. Nejdříve nám ukázal velice zajímavé mobilizační a warm up cviky jaké používají ve své denní rutině jeho atleti. Dozvěděli jsme se taky, že jen rozcvička top atletům zabere okolo hodiny času, něž přijde na řadu samotný trénink.

Kolem poledne si na nás John připravil velice peprný workout. Na tabuli vypadající nevinné cviky se v průběhu ukázaly jako náročné. Byly to bodyweight cviky v počtech 10-8-6-4-2 a mezi každým kolem jsme měli za úkol ujít cca 15 metrů lizard walk a nazpátek bear walk. Moooc hezké☺.


Po obědové pauze přišly na řadu cviky na rozvoj síly. Zjistili jsme jaké cviky dělat tak, abychom rozvíjeli sílu nohou, středu těla a v ramenou.


Výčet atletů od Johna, kteří se zúčastní letošních CF games se oproti loňskému roku rozrostl. K Bjorgvinovi a Sáře, pro které takřka je postup takřka povinností letos přibyl Švýcar Adrian Mundwiler. U něj je zajímavá skutečnost, že tento rok to byl pro něj první Open, který jel a hned z toho byl postup na Meridian regionals. A ani u toho nezůstalo a ze čtvrtého místa postoupil až na samotné Games. Další z Johnových koní, který se letos podívá do amerického Carsonu je teen atlet Axel Lundgrens, kterému je 17 let. Již vloni měl Axel nakročeno k postupu, ale místo toho, aby jel znovu poslední open workout 15.5, a vylepšil tak své score, dal přednost večeři se svojí bývalou přítelkyni a postup mu tak utekl o jedno místo☺

Na úplný závěr nás John vyzval k otázkám na jeho osobu a po jejich zodpovězení jsme se rozjeli domů…
 

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 14:00
Neděle: 9:00 — 11:00 ... 16:00 — 19:00

Partneři