Začněte On–Ramp tréninkem

Záleží nám na tom, abyste ze cvičení měli radost a aby se CrossFit pro vás stal stabilní a trvalou součástí vašeho života. Aby tomu tak bylo, je velmi důležité, abyste se nejprve naučili a zažili si všechny základní CrossFitové pohyby, na kterých budete později, v době kdy se vaše kondice a schopnosti zvýší, dále stavět.

Přestože na technice cviků pracujeme jak v rámci klasických hodin, tak v rámci mobility lekcí, rozhodli jsme se pro vás po vzoru řady CrossFit gymů z celého světa připravit speciální vstupní On–Ramp kurz, který tvoří série 5 navazujících lekcí, na kterých vás provedeme základy CrossFitu tak, abyste na sobě mohli bezpečně a efektivně začít makat v rámci klasických CrossFit lekcí.

Struktura On-Ramp lekcí je navržena tak, abyste se naučili a zvládli všechny základní pohyby CrossFitu. Samozřejmě, že se nenaučíte všechno (to ostatně ani nejde, protože CrossFit je skvělý v tom, že vám bude stále přinášet nové a nové výzvy tak, jak se bude vaše fyzička, síla, pružnost, výbušnost apod. zvyšovat), ale naučíte se všechno, co budete potřebovat pro to, abyste se mohli bez problémů účastnit standardních CrossFit lekcí a abyste získali dostatečný základ pro vaši další cestu za vašimi fitness cíli.

Předně se tedy zaměříme na techniku a správné, bezpečné a efektivní provádění těchto základních CrossFitových pohybů:

Air Squat – dřep bez zátěže
Front a Back Squat – dřep se zátěží

  • Overhead Squat – dřep se zátěží nad hlavou
  • Press – tlak (v podobě Shoulder-Press, Push-Press a Push-Jerk)
  • Push-ups – kliky
  • Pull-ups – shyby
  • Deadlift – mrtvý tah
  • Sumo Deadlift High Pull – kombinace mrtvého tahu a výtahu činky k bradě
  • Medicine Ball Clean – základní variace vzpěračské techniky „přemístění“ s medicinbalem
  • a některých dalších již o něco složitějších cviků využívajících převážně výše uvedené pohyby (wall balls, thrusters apod.)

Byli bychom neradi, pokud by někteří z našich budoucích členů považovali On-Ramp za zdržení před velkými výkony, za projev nedůvěry vůči vaší fyzičce nebo snad dokonce za trest. Každý CrossFiťák si prošel svoji formu On-Ramp tréninku a i ti pokročilí se často vracejí k úplným základům tak, aby své výkony dále posouvali. Jsme tedy přesvědčeni, že z našeho On-Ramp kurzu budou profitovat nejenom úplní začátečníci, ale i zkušenější CrossFiťáci, kteří se rozhodnou stát se našimi členy. Ručíme vám za to, že všichni uvidíte výrazně zlepšení ve svém výkonu mezi první a poslední lekcí.

On-Ramp kurz pro vás tedy přinášíme jako speciální jednorázový balíček, který zahrnuje 5 lekcí On-Ramp tréninku za 990 Kč bez závazku. Přijďte a vyzkoušejte si prvních 5 lekcí bez toho, abyste museli podepisovat smlouvu.

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 14:00
Neděle: 9:00 — 11:00 ... 16:00 — 19:00

Partneři