MBT Movement Seminář v Colliery

V sobotu 27.8. 2016 se v Colliery konal MBT Movement Seminar. Jehož organizátorem byl Slovenský fyzioterapeut Jakub Kmeťko. Semináře jsem se zúčastnil spolu s dalšími kluky z Colliery mimo jiné s trenéry Honzou a Johanem. Když jsem se poprvé dozvěděl o tom, že se tahle akce chystá v Colliery, dlouho jsem neváhal a přihlásil se. O práci Jakuba, který pracuje se sportovci z různých odvětví jsem slyšel už dříve, a tak jsem se nemohl dočkat až jeho práci uvidím naživo.

Seminář byl zaměřený pro atlety a trenéry převážně Crossfitu a jeho obsahem bylo hlavně brániční dýchání, efektivita pohybu, optimální rozsah pohybu a mobilizace před výkonem.
Právě brániční dýchání a jeho využití v tréninku mě zaujalo nejvíce, bylo to pro mě úplně něco nového a nemůžu se dočkat až to budu praktizovat ve vlastním tréninku a tréninku s klienty.

Začalo se úplnými základy jako je správné držení těla, potom jsme plynule přešli na dolní končetiny. Mimo jiné jsme si ukazovali správný dřep, časté chyby, disbalace a jak je efektivně odstranit.
Po hodinové pauze jsme přešli na horní polovinu těla. Věnovali jsme se hlavně pozici „overhead“, kde jsme si ukazovali jak správně pracovat s ramenem, lopatkou atd. Jakub nám ukázal několik užitečných cviků na zlepšení této pozice.

Líbilo se mi, že Jakub dával prostor otázkám účastníků a snažil se věnovat bez výjimky všem.
Seminář hodnotím velice kladně. Jakub ukázal, že je opravdu profesionál ve svém oboru a jestli bude v budoucnu pořádat další semináře tak se určitě zúčastním.

 

Sleduj Facebook Colliery CrossFit Ostrava - ať ti příští seminář a nebo akce pořádané naším gymem neuniknou!
 

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 14:00
Neděle: 9:00 — 11:00 ... 16:00 — 19:00

Partneři